4.4 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023
DomůRady a NávodyKam volat, když nemůžu otevřít zámek u dveří

Kam volat, když nemůžu otevřít zámek u dveří

Zabouchnuté dveře bytu nebo ztráta klíčů není zrovna nic příjemného. Stává se to zrovna v době, kdy to člověk nečeká a spěchá. Není to nic příjemného a lidé jsou v takových chvílích tak trochu v pasti. Jak tedy postupovat v takových případech? Komu zavolat v případě ztráty klíčů nebo zabouchnutých dveří?

Profesionální zámečníci

Tyto nepříjemné situace mohou vyřešit odborníci v oblasti zámečnických prací. Lidé totiž dělají velké chyby a snaží se svépomocí dveře otevřít. Neuvědomují si ale, že zámek mohou svou laickou neodborností poškodit. V mnoha případech jsou nenávratně poškozeny i samotné dveře. Tím se celá situace jen zhorší a ve finále majitele bytu vyjde o nějaký ten tisíc korun navíc. Zámečníci mají nejen odborné zkušenosti, ale dovedou si poradit i se složitějším dveřním mechanismem. Bezpečnostní zámek, bezpečnostní kování, ztráta klíčů, ale i zalomený klíč v zámku jsou nejčastější servisní práce profesionálních zámečníků. A tak stane-li se nepříjemná situace v podobě zabouchnutých dveří či ztráta klíčů, určitě se vyplatí zavolat odborníky. V portfoliu služeb si pak zákazník může vybrat i ostatní služby spojené se zámečnickými pracemi. Kvalitu provedené práce, příznivé ceny i služby NONSTOP nabízí například Zámečník nonstop Praha.

Výměna zámku

I obyčejná výměna zámku u dveří nebo montáž bezpečnostního kování by měla být provedena odborně. Zejména pak montáž bezpečnostního zámku, což je z hlediska bezpečnosti nejlepší volba pro ochranu majitele bytu i jeho majetku. Samotná instalace není zrovna jednoduchá, musí být samozřejmě dodržen technologický postup a vyžaduje profesionální zámečníky. Zámečník nonstop Praha má ve svém portfoliu rovněž záruční servis, pozáruční servis, firma nabízí i správné zaměření vložky a výběr bezpečnostního zámku pro dané dveře.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články