12.4 C
Brno
Pondělí, 26 září, 2022
DomůRady a NávodyNa co myslet před nákupem první dětské postýlky?

Na co myslet před nákupem první dětské postýlky?

První, na co rodiče myslí, je bezpečnost jejich dítěte. Obvykle, když je dítě vzhůru, lidé dávají pozor a přijímají bezpečnostní opatření. Ale když dítě spí, je bezpečnost také důležitou záležitostí. Zde je pro vás několik tipů.

Na co si dát pozor, když vaše dítě spí

Čtěte také:

Freeride v oblasti Dachstein - Krippenstein

Čtěte také:

Maledivy, vše co potřebuješ vědět o dovolené bez cestovky

Čtěte také:

Ostrov Madagaskar: Zajímavosti, dovolená, rady pro cestování v kostce

Čtěte také:

Nejteplejší a nejchladnější světová místa

Čtěte také:

Nejlepší neobvyklé aktivity v Jižní Africe

Je velmi důležité znát teplotu v dětském pokoji. V dětském pokoji by mělo být příjemných 18 °C pro klidný spánek. Po spánku je dobré místnost vyvětrat, aby se vzduch udržel svěží. Veselá a vzdušná místnost přispívá ke klidné atmosféře. Pokud hledáte kvalitní dětskou postýlku, vyzkoušejte Feedo slevovy kod a při nákupu ušetřete. Klidná a relaxační atmosféra pro vaše dítě může napomoci dobrému spánku a může mu dokonce pomoci zůstat ve vlastní posteli celou noc.

Dětská postýlka nebo kolébka

Čtěte také:

5 TIPŮ na ozdobený bílý stromek

Čtěte také:

Suchá pokožka kdekoliv na těle může mít snadné řešení

Čtěte také:

Kvalita šicího stroje na prvním místě

Čtěte také:

Pojďte najít životního partnera. Pomůže vám zavedená Evropská seznamka

Člověk se bude muset rozhodnout mezi dětskou postýlkou a kolébkou. Výhodou dětské postýlky je, že ji lze pro miminko zútulnit a zahřát a že se snadno vejde vedle rodičovské postele na několik prvních měsíců života dítěte. Dětská postýlka je mnohem delší a umožní dítěti spát v ní déle, než bude třeba přejít na postel. Dětská postýlka obvykle umožňuje, aby ji dítě používalo přibližně do tří a půl let.

Povlečení nebo spací pytel

Další volbou je, zda použít prostěradlo, nebo spací pytel. Přikrývka může být pro miminka nebezpečná, protože ještě nejsou schopna regulovat tělesnou teplotu a mohou se přehřát. Může být také nebezpečná, protože se pod přikrývkou mohou zamotat a udusit. Lepší alternativou je spací pytel, protože je k dispozici ve všech tvarech a velikostech. Vyrábějí se také v různých tloušťkách a udrží dítě v teple, aniž by se do něj zamotalo.

Několik dalších tipů, které vám mohou pomoci

Mnoho miminek se dá snadno zaujmout a zářivý úsměv může způsobit okamžitou změnu z ospalého na šťastné a bublavé. Při uspávání dítěte se snažte vyhnout očnímu kontaktu, aby zůstalo tiché a klidné. Známé objetí se známou vůní rodiče může být uvolňující a uklidňující činností, která dítěti pomůže usnout. Některá miminka usínají samostatně, některá však mají s usínáním potíže.

Pokud vaše dítě pláče, nevstávejte ihned. Někdy miminka pláčou ze spaní a některá miminka přestanou plakat, pokud se jim nikdo okamžitě nevěnuje. Pokud dítě pokračuje v pláči, nečekejte, až se rozruší, protože bude trvat déle, než mu pomůžete se uklidnit, aby se mohlo vrátit ke spánku.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články