4.4 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023
DomůPro ŽenyGastro provozovny si zaslouží kvalitní elektrický kráječ – jaký přesně?

Gastro provozovny si zaslouží kvalitní elektrický kráječ – jaký přesně?

Je jedno, zda zařizujete potraviny, restauraci či chcete elektrický kráječ koupit domů, jedno zůstává neměnné, a to je, že chcete mít dokonale nakrájené potraviny na tenké plátky. Navíc se nechcete nadřít při krájení tak, jako tomu bylo u manuálních kráječů. Vyberte si ten správný, který bude precizní a bude vám sloužit dlouhé roky. Máme pro vás dva tipy od firmy Berkel.

Berkel Red line 250 černý

Elektrický kráječ Berkel Red Line 250 je menší stroj na jamón a jiné uzeniny. Krájecí kotouč disponuje velikostí 250 milimetrů a je vyroben z nerezové oceli. A pokud se obáváte nepřesného řezu, kdy ukrojený plátek působí jako klínek do dvěří, neobávejte se. Kráječ je vybaven integrovanou brusnou jednotkou, která zajistí precizní a rovný řez. Takže tenké plátky od 0-14 milimetrů budou jistotou. Dokonalý vzhled Berkelů zajistí skvělý styl a design každé kuchyni.   

Berkel BEG370B

Elektrický kráječ Berkel Essentia Gravity je robustní a profesionální kráječ vhodný do potravin, restaurací či jiných gastro provozoven. Taktéž je uzpůsoben pro velký objem práce s minimální námahou, a to na časté používání. Čepele a výkonné motory nabízí intenzivní práci, která ušetří spoustu práce, času a energie, kterou můžete vložit jinam.

Co jistě oceníte, tak je jednoduché čištění a bezpečnost jeho používání. Nožičky stroje jsou z nerezové oceli a mají protiskluzové vložky. Talíř na potraviny disponuje úhlem 38° pro usnadnění průchodu a pádu plátků. Dále má také utěsněný ovládací panel z nerezové oceli IP65 a těsnění z potravinářského silikonu. Výhodou také je, že s tímto kráječem minimalizujete vznik odpadu, který vzniká při krájení. Plusem je také nastavitelná tloušťka řezu, kterou můžete nastavit na 0-14 milimetrů. Průměr nože 370 milimetrů a napětí má 230V, příkon 0,250 – 0,350 kW.       

Rozhodnout se však můžete i pro manuální stroje. Ty by ale měly být na profesionální úrovni.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články