4.4 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023
DomůRady a NávodyOzvláštněte a zkrášlete vaši předsíň. Bude se vám domů vracet mnohem lépe

Ozvláštněte a zkrášlete vaši předsíň. Bude se vám domů vracet mnohem lépe

Většina z těch, kteří měli možnost vracet se do chodby, předsíně nebo vstupní haly, která je po ranním spěchání ve stavu, jakoby zde vybuchla bomba, potvrdí, že je návrat do takového prostoru nepříjemný. Naopak náladu vám spraví otevření dveří, libá vůně a uspořádaná obuv, oblečení na věšáku a prostor okořeněn drobnostmi nebo obrázky, které máte rádi.

Objevte kouzlo volně stojících věšáku

To, že se nám téměř v každém domově objevuje předsíňová stěna, je tak nějak běžné. Mnohem zajímavější ale je, když stojí v koutě starý, dobrý, známý, kvalitní stojící věšák. Volně stojící věšáky mají své kouzlo, jsou léty vyzkoušené, praktické, udrží velkou zátěž, stačí zvolit kvalitní model a rozkládat pověšené bundy a další svršky rovnoměrně.

Volně stojící věšáky můžete použít nejen doma v chodbách, kde majitelům nebudou zavazet, ale také v čekárnách firem, v kancelářích, kde chodí klienti a zdrží se zde kvůli radám a uzavírání pojištění a podobně. Hezký věšák je reprezentativní a dodá prostoru na eleganci.

Máte málo místa? Zvolte posuvné dveře

Předsíň a šatna jsou místnosti, kde hledáme místo, kde se dá. Koupit si zde můžete nábytek v podobě úzkého vysokého botníku, polic, které umístíte nad úroveň hlavy, nebo třeba nepříliš hlubokou komodu. I předsíňové stěny se dají sehnat úzké. Ovšem pomoci s místem vám mohou posuvné dveře, které snadno namontujete na zeď. Jsou kvalitní, mají různý vzhled, vyberete si, ať už chcete model se zrcadlem, bez něj, dveře jednoduché či naopak budící pozornost. 

Usedněte do křesla

Pokud máte předsíň větší, velmi hezky v ní vypadá zajímavé křeslo. Barevné, pestré, čalouněné, nebo třeba s netradičními dřevěnými detaily. Křesla se hodí i na chodby, na jejichž konci jsou prosklené dveře ven, na podesty schodišť, kde můžete v klidu relaxovat, když je obývací pokoj plný dětí, které sledují TV.

Podívejte se na bohatou nabídku nábytku, který se hodí nejen do předsíně, ale najdete zde mnohý i pro ostatní místnosti v domě. Navíc se slevou 50 % i vyšší a dopravou ZDARMA právě teď. Více na signal-nabytek.cz.

Předchozí článekGastro provozovny si zaslouží kvalitní elektrický kráječ – jaký přesně?
Další článekKvalitní dětský domov zajistí dětem výbornou průpravu do života i péči
- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články